Bizi Arayın

02128713399

Bize Yazın

[email protected]

KİM BİZİM İÇİN NE DÜŞÜNÜYOR

NEDEN ORTAK AKIL DANIŞMANLIK?
Abdussamet BAHADIR/Bahaş Yön.Kur.Bşkn.Yrd. Şirketimizin daha iyi bir noktaya gelebilmesi için Ortak Akıldan danışmanlık hizmeti alıyoruz.
Eyüp AKBAL / Fuzul GrupYönetim Kurulu Başkanı Ortak Akıl ile çalışarak mükemmelliğe doğru giden bir süreci yakalamış oluyorsunuz!
Cahit ÖZDEMİR / Ev Moda Genel Müdür
Yılmaz Hoca ile çalışmaya başladıktan sonra işletmemizde eğitimden ve ofis düzenine kadar pek çok şey olumlu yönde değişti.
Akan ŞENEL / Edu Dizayn K.Mobilyaları Kurucusu Günlük sıkıntıların içine düşüp de uzak planı göremediğimiz noktada Ortak Akıl ile tanıştık .
Şakir ARSLAN / Varsan Elek.Yön.Kur. Üyesi Kurumsallaşma konusunda Ortak Akıl bizim için çok iyi bir rehber oldu.
Ahmet Fevzi Torolsan / Torolsan A . Ş . kurucusu ve ESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ortak Akıl ile organizasyonlar yapmaya devam edeceğiz.
Nazlı CEYLAN /Ceylanlar Perfore Yön.Kur.Üyesi Türkiye'deki ekonomik durum karşısında Ortak Akıl benim geleceğimi ifade ediyor.
Burak EVRENKAYA / Ser Rezistans Yön.Kur.Üyesi Şirketimizi ileri kuşaklara aktarmak için kurumsallaşma adına Ortak Akıl ile beraber ‘Aile Anayasa’mızı hazırladık.
Muammer ÖMEROĞLU / İSİFED Yön.Kur.Bşk Ortak Akıl sadece gelire yönelik değil ;geliri insanlara yaymayı ve bilgilendirmeyi hedefliyor.
R.Ali TOPCU/Adell Armatür A.Ş.Yön.Kur.Başkanı Yılmaz Bey’e teşekkür ediyorum yıllar önce ilk danışmanlık aldığımız kişidir kendisi ve onunla çalışmaya devam ediyorum.
Faruk TOPLUZ/Topuzlar Yapı A.Ş. Yön.Kur.Bşk. Büyümekte olan firmaların mutlaka Yılmaz Hoca ile çalışmasını tavsiye ediyorum.
Erkan Evrenkaya /Ser Rezistans Yön.Kur. Başkanı Ortak Akıl ile insan kaynaklarımızı ve üretimimizi iyileştirerek kontrol edilebilir ve sürdürülebilir bir hale getirdik.