Bizi Arayın

02128713399

Bize Yazın

[email protected]

İç Denetim Birim Sorumlusu

Yönetim Danışmanlık hizmetini verdiğimiz Gayrimenkul sektöründe hizmet veren bir Holding için İç Denetim Birim Sorumlusu alınacaktır.Üniversitelerin İşletme ..

İncele
Muhasebe Yöneticisi

Büyükçekmece lokasyonunda Dış Cephe uygulamalarını yapan firmamız için Muhasebe Yöneticisi alınacaktır.Üniversitelerden İşletme, İktisat veya Maliye ..

İncele
İhracat Bölge Sorumlusu

İstanbul Arnavutköyde Tekstil Baskı Makinaları Üretimini yapan firmamız için İhracat Bölge Sorumlusu alınacaktır.1. İhracat mevzuatına hakim en az 5 yıl ..

İncele
İhracat Sorumlusu

Kocaeli Dilovası Çerkeşli OSB ‘inde Makine Kazan üretimini yapan firmamız için İhracaat Sorumlusualınacaktır.Üniversitelerin ilgili ..

İncele
İnsan Kaynakları Uzmanı

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmamız için İnsan Kaynakları ve Özlük İşleri Uzmanı alınacaktır.Üniversitelerin; İktisat, İşletme, Çalışma ..

İncele
Satınalma Sorumlusu

Yönetim Danışmanlığı yaptığımız firmamıza Satınalma Sorumlusu alınacaktırÜniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Makine / End.Mühendisi ..

İncele
SP01-Satış Pazarlama Sorumlusu

Kurumsallaşma Danışmanlığını yaptığımızMakine Üretiminiyapan firmamız için Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.Tercihen Üniversite mezunu veya önlisans ..

İncele