Bizi Arayın

02128713399

Bize Yazın

[email protected]

Haberler

İş Dünyası ORTAK AKIL İŞ PLATFORMU'nda Buluştu.

14 Kasım 2018 Çarşamba akşamı düzenlenen programa 60 seçkin iş insanı katılım sağlamıştır. Konuşmacılardan Ekonomist Prof.Dr. Burak Arzova “Türkiye ve ..

İncele
Cihan Elektronik Cihazlar San. Tic. A.Ş ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

1979 senesinde elektronik ürünlerin onarım ve bakım hizmetlerini vermeye başlayarak sektörün önemli firmalarından biri olan, 1997 yılında Cihan Elektronik ..

İncele
Ekol Demir Çelik San. Tic. Ltd. Şti ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik 1998 yılından bu yana demir çelik sektöründe faaliyet göstermektedir. Soğuk ve sıcak çekme lama , vasıflı ..

İncele
İş Dünyası Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık ta Buluştu.

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık firmasından hizmet alan Yönetim Kurulu Başkanıları / STK Başkanlar/ Yönetim Kurulu Üyeleri ve Üst Düzey Yöneticilerin ..

İncele
KOBİ’ler KONKORDATO MAĞDURU

Yönetim Danışmanı Dr. Yılmaz SÖNMEZin KOBİler için Konkordato Mağduriyeti Yaşamamaları için Çözüm Önerilerini Sıraladı.1) KOBİ Bakanlığı ..

İncele
Yönetim Danışmanı Dr.Yılmaz SÖNMEZ' gündemdeki konu Konkordato'nun bilinmeyenlerini anlattı.

Son günlerde gündeme gelen konkordatonun yanlış şekilde kullanıldığını ifade eden Yönetim Danışmanı Dr. Yılmaz SÖNMEZ, bankaların da fedakarlık yapması gerektiğini ..

İncele
Çağdaş Kağıt Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

Çağdaş Kağıt 1971 yılında kurulmuş, halen İstanbul’da faaliyetlerine sürdürmekte olup, Kağıt ve Ambalaj sektörünün Türkiye ve dünyadaki ..

İncele
İmes Spor Dış Ticaret A.Ş. ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

Spor malzemesi toptan ticareti (basketbol, futbol, vb. spor ayakkabıları, kayak botları gibi özel spor ayakkabıları, bisikletler ve bisiklet parçaları ile aksesuarları, ..

İncele
200 İş İnsanı Ortak Akıl Danışmanlık Ekonomi Zirvesinde Buluştu.

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık tarafından düzenlenen Türkiye ve Dünya Ekonomisi Nereye Gidiyor ? konulu konferans Elite World Europe Hotel konferans salonunda yoğun bir ..

İncele
Büroseren Mobilya Dekorasyon İnş. San. Tic. Ltd Şti ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

Büroseren 1986 yılında ofis mobilyaları imalatı amacı ile kurulmuştur. Ofis mobilyaları sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile müşteri ..

İncele
Ceylanlar Perfore Sac Metal San. Tic. Ltd. Şti ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığımız Başlamıştır.

Ceylanlar Perfore üretim hayatına 1992 yılında başlayıp ilk günden bugüne kadar müşterilerine sadece genişletilmiş metal üreterek hizmet veren bir firma olan ..

İncele
Simetri Ofis Mobilya Sistemleri Sanayi Tic. Ltd. Şti. ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığımız Başlamıştır.

Mobilya ve dekorasyon malzemeleri, ahşap ve metalden büro ve ev mobilyaları, her türlü mutfak dolapları ve mutfak dekorasyon işleri, yatak odaları, oturma odaları, yemek odası, ..

İncele
İş dünyası, Ortak Akıl İş Platformu Konferansı’nda durgunluğa karşı çözüm aradı

Ortak Akıl Danışmanlık tarafından Ortak Akıl İş Platformu Toplantıları kapsamında düzenlediğimiz “İş Dünyası Çıkış Arıyor” konferansı, iş ..

İncele
Işıklar Led Teknolojileri Elektro. Ve Aydınlatma Sistemleri San.ve Tic. Ltd. Şti. ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

Lamba ve aydınlatma techhizatının, ışıklı işaretlerin, isim tabelalarının vb.nin cam parçalarının imalatı ve bunların hepsi ledli ürünler ile ledden yapılan mamül ..

İncele
2018 Yılı Öngörüler- Riskler - Tedbirler

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığıfirmamız tarafından organize edilen2018 Yılı Öngörüler- Riskler - Tedbirlerkonulu seminer/ konferans farklı sektörlerden yaklaşık ..

İncele
Işıklar Led Tekn. Elektro. ve Aydınlatma Sis. San.ve Tic. Ltd. Şti’nin Kurumsal Yapılanma Çalıştayı Gerçekleştirildi.

Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Hizmetlerini verdiğimiz Işıklar Led Firmasının Yeniden Yapılanma Süreçlerinin Yönetim DanışmanıDr. Yılmaz ..

İncele
Olgu Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının; ulusal ve uluslararası yasal mevzuat çerçevesinde,İş güvenliği, mobil sağlık hizmetleri, iş sağlığı ..

İncele
Evmoda Dayanıklı Tüketim Malları Teks.ve Mob.Tic. Ltd. Şti’nde Kurumsallaşma Organizasyonel Süreç Toplantısı gerçekleştirildi.

Evmoda Dayanıklı Tüketim Malları Teks.ve Mob.Tic. Ltd. Şti’nde Kurumsallaşma Organizasyonel Süreç Toplantısı gerçekleştirildi.Ortak Akıl Yönetim ..

İncele
Yönetim Danışmanlığını yaptığımız SER REZİSTANS A.Ş. yi 2018’e Hazırlıyoruz

ISTANBUL Clarion Hotelde gerçekleştirilen motivasyon ve hedefler koordinasyon toplantısındaYönetimDanışmanıYılmaz SÖNMEZaçılış konuşmasında önemli tespitlerde ..

İncele
BAHAŞ HOLDİNG ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

27 yıl önce altın sektörü ile başladığınız bugün baştainşaat,enerji,sağlık,turizm,tarım ve hayvancılıkgibi pek çok farklı sektörde faaliyet ..

İncele
ALCAS METAL SANAYİ A.Ş. ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

ALCAS Aluminium Profile Systems, Alcas Metal Sanayi A.Ş.’nin patentli markası olup Çorlu Tekirdağ’da 42.000 m² arazi üzerinde 31.000 m² kapalı alana ..

İncele
Dicleli Gıda Unlu Mamüller İnş. Turizm Rek. Dış Tic. Ltd. Şti. ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

Dicleli Gıda Unlu Mamüller İnş. Turizm Rek. Dış Tic. Ltd. Şti.1998 yılında ticari faaliyetlerine 1.sınıf Kayseri Mantısı üretmek amacıyla başlamıştır.Türkiye ..

İncele