Bizi Arayın

02128713399

Bize Yazın

[email protected]

HABERLER

Narin Gümrük Müşavirliği Tic. Ltd. Şti ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

İstanbul, İzmir, Tekirdağ ve Mersin Gümrüklerinde hizmet sunabilen her sektöre ait hammadde, yarı mamul ve mamul ithalat ve ihracat işlemlerini Gümrük Mevzuatına ..

İncele
Mertinoks Yapı Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığımız Başlamıştır.

Her türlü metalden süzgeç ızgara, tepe, flans halkası, yer sifonu, troblen süzgeci, küvet süzgeci, süzgeç tıpası, kağıtlık kapağı vb. gibi ..

İncele
Monart Ambalaj Oluklu Mukavva Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti. ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

2002 yılında Ambalaj sektörüne giriş yapanMonart Ambalaj Oluklu Mukavva Sanayi ve DışTicaretLtd. Şti.kurulmuş olduğu ilk yıllarda yapmış olduğu atılımlar ve yatırımlarla ..

İncele
Ortak Akıl İş Platformu tarafından Afrika’da Yatırım ve İhracat Zirvesi Gerçekleştirildi.

Ortak Akıl İş Platformu tarafından;Afrika’da Yatırım ve İhracat Zirvesi 17 Nisan Çarşamba günü, Wyndham Grand Europe İstanbul’da gerçekleşti. Ortak Akıl ..

İncele
AFRİKA'DA YATIRIM VE İHRACAT TOPLANTISI

Türk iş dünyası yurt dışındaki başarı hikâyelerine yenilerini eklemeye devam ediyorDostluğun ve Ticaretin Buluştuğu Seçkin İş İnsanların Bir Araya Geldiği ..

İncele
Vikotech Makine San. Tic. Ltd. Şti. ile Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

Makine ve Ekipmanları, Vida Kovan, Plastik ve kauçuk makinelerinin imalatı plastik ve kauçuk işlemek için ürün imalatı için kullanılan makineleri ..

İncele
Telsaş Tel ve Tel Mamülleri San. ve Tic. Ltd.Şti İle Yönetim Danışmanlığımız Başlamıştır.

1954 yılından günümüze kadar gelen demir ve çelik sanayi konusundaki bilgi ve tecrübe birikimini, 1970 yılında tel alanına kaydırarak bu dalda üretime ..

İncele
ORTAK AKIL İŞ PLATFORMU ŞUBAT AYI TOPLANTISI

Seçkin firmaların Yönetim Kurulu Başkanları, Sivil Toplum Kuruluş Liderleri, İşletmelerin Üst Düzey Yöneticileri, Akademisyenler ve Girişimcilerin yoğun katılımı ..

İncele
BAHAŞ HOLDİNG A.Ş. YÖNETİM ÇALIŞTAYI

Ortak Akıl olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuzBahaş Holding2018 değerlendirme2019 planlama toplantısıTryp Hawthorn Suites by Wyndham İstanbul ‘da ..

İncele
İŞLETMENİZ 2019 YILINI FIRSATA ÇEVİREBİLİR Mİ ?

2019da yol almaya başladığımız bu gün dahil ekonomideki mevcut durum işletmeler için son derece ciddi ve alışılmadık meydan okumalarla dolu. 2019 yılında da krizin ..

İncele
PATRONLAR İŞLETMELERDE NE KONUŞUYOR ?

İş insanları işletmelerde ne konuşuyor, işletmeye fayda sağlamak için patronlar ne konuşmalı , hangi konulara odaklamalı.Haberin devamı Youtube Kanalımızda :Sizce Patronlar ..

İncele
2019 YILININ İLK ORTAK AKIL İŞ PLATFORMU TOPLANTISI

Ortak Akıl İş Platformu 7.toplantısını ticarete yön veren farklı sektörlerdeki 70 seçkin iş insanı ile Wyndham Grand İstanbul Europe Hotel’de ..

İncele
AVRASYA STRATEJİK ARAŞTIRMA MERKEZİ KONFERANSI

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz,Avrasya Stratejik AraştırmaMerkezi (ASAM) ‘nin düzenlediği Yeni Küresel Dünya Düzeni konferansındaydık.Yeni ekonomik düzeninin ..

İncele
2019 YILI İÇİN ŞİRKETLERE ACİL EYLEM PLANI DANIŞMANLIĞI

EKONOMİK DURGUNLUĞUN OLUMSUZ SONUÇLARI İLE BAŞA ÇIKMAK ve ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLER İÇİN ACİL EYLEM PLANI ŞARTEkonomik dalgalanmalar, piyasadaki hızlı ..

İncele
Ortak Akıl İş Platformu Yılın Son Toplantısını Gerçekleştirdi

Ticarete yön veren farklı sektörlerdeki60 iş insanı ile Tryp Hawthorn Suites by Wyndham İstanbul ‘da gerçekleştirildi.2018 yılı değerlendirilirken ,2019 yılının ..

İncele
Dsign End. Reklam. A.Ş ile Yönetim Danışmanlığı Başlamıştır

Dsign Endüstriyel Reklam A.Ş, Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.1980 yılından günümüze ..

İncele
İŞ DÜNYASI ORTAK AKIL İŞ PLATFORMU'NDA BULUŞTU

Ortak Akıl İş Platformu 60 seçkin iş insanının katılımı ile gerçekleştirildi.Ekonomist Prof.Dr. Burak ARZOVA ile Türkiye ve Dünya Ekonomisinin durumunu analiz ..

İncele
Cihan Elktr.Cihazlar San. Tic. A.Ş ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Cihan Elektronik Cihazlar San. Tic. A.Ş. ,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.1979 yılından günümüze ..

İncele
Ekol Demir Çelik San.Tic.Ltd.Şti ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Ekol Demir Çelik San.Tic.Ltd.Şti , Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.1998 yılından günümüze ..

İncele
İŞ DÜNYASI ORTAK AKIL'DA BULUŞTU

Ortak Akıl Danışmanlık tarafından Ortak Akıl İş Platformu Toplantıları kapsamında düzenlediğimiz “İş Dünyası Çıkış Arıyor” konferansı, iş ..

İncele
KOBİ’LER KONKORDATO MAĞDURU MU?

Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanı Dr. Yılmaz SÖNMEZ Kobilerin KonkordatoMağduriyeti Yaşamamaları İçin Çözüm Önerilerini Açıkladı1 ) KOBİ ..

İncele
KONKORDATO'NUN BİLİNMEYENLERİ

Son günlerde gündeme gelen konkordatonun yanlış şekilde kullanıldığını ifade eden Yönetim Danışmanı Dr. Yılmaz SÖNMEZ, bankaların da fedakarlık yapması gerektiğini ..

İncele
Çağdaş Kağ.Amb.San.Tic.Ltd.Şti ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Çağdaş Kağ.Amb.San.Tic.Ltd.Şti ,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.1971 yılından günümüze ..

İncele
İmes Spor Dış Tic.A.Ş. ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

İmes Spor Dış Tic.A.Ş.,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.Spor malzemesi toptan ticareti (basketbol, futbol, vb. ..

İncele
200 İŞ İNSANI ORTAK AKIL EKONOMİ ZİRVESİNDE BULUŞTU

Ortak Akıl Ekonomi Zirvesi ,iş dünyasında etkin farklı sektörlerden 200 iş insanının katılımı ile İstanbul Elite World Europe Hotelde gerçekleştirildi.Türkiye ve ..

İncele
Büroseren Mobilya Dekorasyon İnş. San. Tic. Ltd Şti ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Büroseren Mobilya Dekorasyon İnş. San.Tic.Şti ,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.1986 yılından ..

İncele
Ceylanlar Perfore Sac Metal San.Tic.Ltd.Şti ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Ceylanlar Perfore Sac Metal San.Tic.Ltd.Şti ,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.1992 yılından ..

İncele
Simetri Ofis Mob.Sist.San.Tic.Ltd.Şti. ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Simetri Ofis Mobilya Sistemleri Sanayi Tic.Ltd.Şti.,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.Mobilya ve dekorasyon ..

İncele
İş Dünyası, Ortak Akıl İş Platformu Konferansı’nda Durgunluğa Karşı Çözüm Aradı

Ortak Akıl İş Platformu Toplantıları kapsamında düzenlediğimiz “İş Dünyası Çıkış Arıyor” konferansı, iş dünyası ve sektör STK’larının ..

İncele
Işıklar Led Tek.Elek.Ayd.Sist.San.ve Tic.Ltd.Şti. ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Işıklar Led Teknolojileri Elektronik Aydınlatma Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti. ,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığını Yeniden Yapılanma ve Kurumsallaşma sürecinde tercih ..

İncele
2018 YILI ÖNGÖRÜLERİ RİSKLERİ VE TEDBİRLERİ

Ortak Akıl İş Platrormu iş dünyasında etkin farklı sektörlerden 70 iş insanının katılımı ile İstanbul Elite World Hotel de gerçekleştirildi.Program Akışında ..

İncele
Olgu Ortak Sağ.Güv.Bir.Hiz.Tic.Ltd.Şti. ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Olgu Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.Çalışma ..

İncele
Evmoda ile Kurumsallaşma ve Organizasyonel Süreç Toplantısı Gerçekleştirildi

Evmoda Dayanıklı Tüketim Malları Teks.ve Mob.Tic. Ltd. Şti ,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.Evmoda ..

İncele
Ser Rezistans A.Ş ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Ser Rezistans A.Ş.,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.İstanbul Clarion Hotelde gerçekleştirilen motivasyon ..

İncele
BAHAŞ HOLDİNG ile Yönetim Danışmanlığı Başlamıştır

Bahaş Holding A.Ş.,gelecek vizyonunu sağlam temeller üzerine kurmak içinOrtak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı tercih etmiştir.27 yıl önce altın sektörü ile ..

İncele
ALCAS Met.San.A.Ş. ile Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Alcas Metal Sanayi A.Ş.,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.ALCAS Aluminium Profile Systems, Alcas Metal Sanayi ..

İncele
Dicleli Gıda Unlu Mam.İnş.Turi.Rek.Dış Tic.Ltd.Şti. ile Kurumsallaşma Danışmanlığı Başlamıştır

Dicleli Gıda Unlu Mamüller İnş. Turizm Rek. Dış Tic. Ltd. Şti.,Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı nı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecinde tercih etmiştir.Dicleli ..

İncele