Bizi Arayın

02128713399

Bize Yazın

[email protected]

HABERLER

KONKORDATO'NUN BİLİNMEYENLERİ

Son günlerde gündeme gelen konkordatonun yanlış şekilde kullanıldığını ifade eden Yönetim Danışmanı Dr. Yılmaz SÖNMEZ, bankaların da fedakarlık yapması gerektiğini ifade ederek, işletmelere tavsiyelerde bulundu.
“Panik ve aceleci kararlar almaması gerekiyor” dedi. Birçok firma ve kişinin son zamanlarda açıkladığı “konkordato” ile ilgili Yönetim Danışmanı Dr. Yılmaz SÖNMEZ tavsiyelerde bulundu. SÖNMEZ, konkordatonun bir fırsat olmasının yanı sıra iyi niyeti suistimal eden işletme sahiplerinin ve insanların bulunabileceğini söyleyerek, “Bir hileli konkordato korkusu oluştu. Birileri bu şekilde mağduriyet olduğu şekilde duyumlar alıyoruz.
Haberin detayı milliyet gazetesinde; http://www.milliyet.com.tr/uzmani-konkordato-ile-ilgili-bilinmeyenleri-istanbul-yerelhaber-3086373/ 
Son günlerde gündeme gelen konkordatonun yanlış şekilde kullanıldığını ifade eden Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanı Dr. Yılmaz SÖNMEZ, bankaların da fedakarlık yapması gerektiğini ifade ederek, işletmelere tavsiyelerde bulundu.
 
Birçok firma ve kişinin son zamanlarda açıkladığı “konkordato” ile ilgili Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanı Dr. Yılmaz SÖNMEZ  SÖNMEZ  “Panik yaparak aceleci kararların almaması gerekiyor” dedi.Konkordatonun bir fırsat olmasının yanı sıra iyi niyeti suistimal eden durumların da oluşabileceğini ekleyerek, “Bir hileli konkordato korkusu oluştu. Bu durumdan mağduriyet yaşamamak için bilinçli olunması gerektiğini söyledi.
 
Haberin detayları için:
 
 
 
Video için:
 
 
 
 
15/10/2018
Biz Sizi Arayalım İletişime Geç